ATLAS – KASK DLA MISTRZA

W jaki sposób zaangażować fanów Stocha, który skacze razem z ATLASEM? Jak rozbudzić w Polakach emocje jeszcze przed mistrzostwami?

Wielu sportowych emocji dostarczyła kibicom skoków narciarskich i fanom Kamila Stocha akcja #KASKDLAMISTRZA. Począwszy od głosowania na jeden z trzech projektów nowego kasku, a na przesyłaniu zdjęć kończąc. Zaangażowanie internautów było ogromne – to właśnie dzięki nim najlepszy polski skoczek otrzymał nowy kask, który po raz pierwszy został zaprezentowany 26 stycznia 2018 roku w Zakopanem.

Na specjalnie przygotowanej przez nas stronie internetowej, każdy z fanów mógł zgłosić swoje zdjęcie. Dzięki aktywacji aż 12 300 osób poleciało w mistrzostwach razem z Kamilem! Ich zdjęcia wzbogaciły zwycięski projekt kasku z motywami z Podhala. Dodatkowo, każdy kto wziął udział w akcji, otrzymał elektroniczny certyfikat z informacją, w którym dokładnie miejscu zostało umieszczone jego zdjęcie.

 

JEST! Gotowy na wszystko, piękny i wyjątkowy. Nie, nie chodzi o mnie tylko o KASK!? A na nim tysiące Waszych zdjęć,…

Posted by Kamil Stoch on Thursday, 25 January 2018

 

Akcję promowały krótkie spoty internetowe. Dzięki nagraniom z treningów, fani mogli przekonać się, że ciężkie jest życie Mistrza, który nie może znaleźć swojego szczęśliwego kasku.

 

 

WYNIKI

12 300 przesłanych zdjęć

33 000 głosów oddanych na trzy projekty kasków

spoty zobaczyło prawie 500 000 osób