INNOWACYJNA MAŁOPOLSKA

Jak wzmocnić wizerunek Małopolski jako innowacyjnego województwa? Jak udowodnić jej mieszkańcom, że region słynie nie tylko z zabytków i przyrody?

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego województwa małopolskiego po raz kolejny zrealizowaliśmy kampanię promującą Małopolskę jako innowacyjny region.

Kampania podzielona była na trzy etapy. W pierwszym kluczowa była promocja Małopolskiego Festiwalu Innowacji – wydarzenia, które promuję przedsiębiorców, start-upowców i inicjatywy z regionu. Prowadziliśmy komunikację na fanpage‚u Innowacyjna Małopolska. Przejechaliśmy również setki kilometrów, by przeprowadzić rozmowy z inspirującymi osobami i zrealizować cykl filmów.

 

 

Nawiązaliśmy również współpracę z influencerem z Małopolski – Ziemniakiem, który prowadzi kanał związany z nowymi technologiami, a ambasadorką festiwalu, zgodnie z naszą rekomendacją, została Anna Ryś, której środowisku małopolskich start-upowców nikt nie musiał przedstawiać. Przeprowadziliśmy również szereg działań bezpośrednich – wysyłaliśmy kreatywne presspacki, nawiązaliśmy współpracę z organizacjami biznesowymi oraz studenckimi regionu oraz przekonaliśmy liczne samorządy do promocji wydarzenia.

 

 

W ramach kampanii zrealizowaliśmy również humorystyczną videosondę, w której sprawdzaliśmy znajomość innowacji społecznych wśród Małopolan.

 

 

Przeprowadziliśmy również akcję specjalną! Stworzyliśmy animację promującą Małopolski Festiwal Innowacji, ale zamiast wydawać pieniądze na jej promocję, poprosiliśmy społeczność o udostępnianie filmiku. W zamian za 100 udostępnień gwarantowaliśmy przekazanie 10 000 złotych na zorganizowanie warsztatów kodowania dla podopiecznych małopolskich domów dziecka. Udało się! Post z filmikiem został udostępniony ponad 200 razy.

 

Pamiętacie nasze działania dla Innowacyjna Małopolska? Lubimy pomagać, dlatego w ramach Małopolskiego Festiwalu…

Posted by John Pitcher on Tuesday, 10 July 2018

 

W drugim etapie skupiliśmy się na promocji regionu oraz jego inteligentnych specjalizacji. Kontynuowaliśmy cykl prezentujący inicjatywy i sylwetki kreatywnych przedsiębiorców. Przeprowadziliśmy również kolejną videosondę. Zrealizowaliśmy też spot wizerunkowy prezentujący nowoczesne oblicze regionu.

 

Małopolska – tutaj my tworzymy innowacje!

Z czym kojarzy Ci się Małopolska? Dla nas to start-upy, nowoczesne technologie, troska o naturę, kreatywność i rozwijanie swoich pasji! Przekonajcie się sami, oglądając nasz nowy film. Napiszcie w komentarzu jak Wam się podoba!

Posted by Innowacyjna Małopolska on Friday, 9 November 2018

 

W trzecim etapie stworzyliśmy animowany spot promocyjny na temat gospodarczych walorów województwa.