Randka z Gwiazdami

Jak w atrakcyjny sposób wesprzeć promocję nowej odsłony produktów Playboy Fragrances? Jak pokazać nowe oblicze marki, nie rezygnując z dotychczasowych rozwiązań?

Akcja prowadzona pod nazwą „Randka z gwiazdami” miała na celu udowodnienie, że każdy z fanów marki może zrobić wszystko… nawet poderwać znaną osobę. Fani Playboy Fragrances dostali unikalną możliwość oczarowania swojego idola i spędzenia z nim niezapomnianych chwil podczas zorganizowanej przez markę randki. Na tytułową randkę ze swoimi fanami wybrali się: Rafał Maślak – zdobywca tytułu Mister Poland 2014 oraz Marta Wierzbicka, popularna aktorka.

KV1

Wykorzystując kanały social media, takie jak Facebook, Snapchat, Instagram i YouTube z komunikacją akcji dotarliśmy w miejsca, w których grupa docelowa spędza najwięcej wolnego czasu.

Zadaniem uczestników konkursu było wejście w rolę amanta i kokietki poprzez podjęcie jednego z trzech wyzwań gwiazd. Oprócz nagrody głównej w postaci wyjątkowej randki z gwiazdą, uczestnicy mieli szansę wygrać nowe zapachy i zestawy kosmetyków Playboy Fragrances.

Konkurs prowadzony na fanpage’u Playboy Fragrances Polska zakończył się finałem emitowanym na żywo w postaci livestreamu na Facebooku marki, podczas którego szóstka laureatów i laureatek zawzięcie walczyła o względy swojego idola. Pozostali uczestnicy konkursu aktywnie komentowali emisję, wspierali swoich faworytów i pomagali gwiazdom podjąć właściwy wybór, otrzymując tym samym szansę na wygranie jednego z nowych zapachów.

 

 

Aktywacji towarzyszyły dedykowane materiały wideo: spoty teaserowe zapowiadające akcję oraz relacja z finałowej randki z gwiazdami.

 

WYNIKI

6 000 interakcji na Facebooku

4 150 000 osób zetknęło się z informacją o akcji

1 300 000 wyświetleń live streamu

265 000 unikalnych użytkowników obejrzało live stream

6 500 interakcji na Facebooku

… a wszystko to w mniej niż 50 minut!